Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

16366.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16367.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16368.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex libri-szével, Mécs László aláírásával, 9947. sorszámú példány.
16369.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vágó Tibor: Barátom a testőröm. Őrző-védő kutyák szakosított kiképzése személy és vagyonvédelemre. Bp., 1994, Pro-Sec Kft. Kiadói papírkötésben
16370.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16371.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16372.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Temesi Edit: Titkársági és levelezési ismeretek. Békéscsaba, 2005, Booklands 2000 Kiadó. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16373.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Ignácz Rózsa: anyanyelve magyar... Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  Farkas Imre: Tűnő évek. 1905-1908. Bp.,1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés.   Auer István: Gólyafészek. Dr. Kónya József rajzaival. Kalocsa, 1929, Árpád Rt. Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16374.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Demszky Gábor: Keleti éden. Szamizdat apámnak. Bp., 2008, Noran. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16375.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Mikszáth Kálmán: Emlékezések, tanulmányok; A patronus és egyéb hátrahagyott írások. Bp., 1914-1923, Franklin (Mikszáth Kálmán hátrahagyott munkái 1-2.). Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
16376.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16377.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft