Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

15970.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.
15971.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Fáy András: Fáy András szépirodalmi összes munkái Első kötet. Második kiadás. Pest, 1847, Geibel Károly. Félvászon kötésben 1t (rézmetszetű címkép) + XXII + 256 p.
15972.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15973.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1. 5. kiad. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötésben. 1 rézmetszetű címképpel
15974.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Kilencedik kötet. Pest, 1863, Ráth Mór. 318 p. Korabeli félvászon kötésben
15975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Poeme Maghiare din Petőfi Sándor, Ady Endre, József Attila, Radnóti Miklós. Fordította: Eugen Jebeleanu. Illusztrálta: Florica Cordescu. Bucureşti (Bukarest), 1949, Ed. pentru Lit. şi Artă,134 p. Román nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
15976.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Budapest, 1903., Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált félvászon kötésben, viseltes állapotban 384 p.
15977.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1889, Révai, 125 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerinc felső része kopott.
15978.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1878, Ráth Mór, XVI+172+12 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, a gerincen egy kis részen az aranyozás lekopott a gerincről.
15979.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dóczi Lajos munkái II. kötet: Goethe: Faust. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
15980.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Maurice Maeterlinck: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Hauswirth Magda rajzaival. Bp.,é.n., Sztár Filmmagazin. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15981.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft