Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

Sartori Bernárd: Magyar nyelven filosofia, az az a böltsesség szeretésének tudományából némelly jelesebb kérdések. Eger, 1772, a püspöki iskola betűivel. Kissé kopott, díszes gerincű bőrkötésben.
15957.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Kemény Simon: Az ördög tarisznyája. Csók István három eredeti kézzel színezett illusztrációjával. Bp., Athenaeum. 139. számozott példány. Egészvászon kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
15958.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kisdaludi Kisfaludy Károly: Szécsi Mária vagy Murányvár ostromlása. Pest, 1820, Trattner, 96 p. Első kiadás. Átkötött modern papírkötés, az eredeti elülső borítót a címlapra kasírozták, foltos, hiányos.
15959.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Petőfi Sándor: Petőfi Sándor összes költeményei 1842-1846. Második kiadás. 2. kötet. Pest, 1848. Emich. 369 p. Fűzve, kötés nélkül
15960.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kopott vászonkötésben.
15961.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Boldizsár Iván: Téli párbaj. A védőborító rajzát Kardos Erzsébet készítette. Bp.,1949, Athenaeum, 103 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói illusztrált papírborítékban, kissé szakadozott papírborítékkal, egyébként jó állapotban.
15962.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15963.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15964.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15965.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15966.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15968.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15969.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft