Fotó

Tételek száma: 270

cca 1970 Antal Márta olimpiai ezüstérmes gerelyhajító Totó reklámfigurával, 18x13 cm
12256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) és családja, 6 db vintage üveglemez negatívról készült későbbi kontakt másolat, 26x20,5 cm és 9x8 cm
12257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Rácz Vali (1911-1997) színész- és énekesnő gyermekkorától felnőttkoráig, 4 db fotó, 13,5×8,5 és 24×18 cm közötti méretekben
12258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Díszmagyaros úr nagyméretű fotója (17x23 cm) valamint fiatalkori katonaképe 10x18 cm kartonon
12259.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1930 Szent Imre év díszülés a Vérmezőn Aloisio Sincero pápai legátus részvételével. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
12260.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1971 Francia filmsztárok filmpremieren, Michéle Morgan, MTI Külföldi Képszolgálat, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 18x24 cm
12261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagyatádi Szabó István (1863-1924), Eskütt Lajos (1896-1957) és társaik fotókon, 4 db, valamint Eskütt Lajos nyílt levelének másolata Nagyatádi szobrának leleplezése alkalmából, 15×20 cm
12262.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Locomotiv GT (Barta Tamás, Laux József, Presser Gábor, Somló Tamás), fotómontázs, gyűrött szélekkel, 30x21 cm.
12263.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12264.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1900 Pozsony, id. Vutkovich Sándor (1845-1905) lapszerkesztő, a Toldy-kör elnöke beszédet mond a Petőfi-emléktábla avatásán (Bél Mátyás utca 25., ma Apácapálya/Panenská 27.), nagyméretű fotó Mailáth János műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, sérült, 28×21 cm
12265.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Justh Gyula (1850-1917) politikus, Függetlenségi pártelnök fotóalbuma 70 db érdekes fénykép a politikusról, családjáról, utazásaikról, benne néhány érdekes fotómontázs is
12266.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1947 Budapest, a kigyulladt Szent István-bazilika, fotó, hátulján pecséttel jelzett (Photopress Falus Károly), 12×9 cm
12267.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft