Tuka László (1924-2007): Vadászat. Színes rézkarc, papír (hajtott), je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/321/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tuka-Laszlo-1924-2007-Vadaszat-Szines-rezkarc-papir-hajtott-jelzett-29C39738-cm~II1780769
1780769
10257
321
Leírás: Tuka László (1924-2007): Vadászat. Színes rézkarc, papír (hajtott), jelzett, 29×38 cm
: vörös_iván