Festmények és grafikák Tételek száma: 334
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1515666
10172
321
100000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Ostende I-II (kétoldalas). Ceruza, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 25×34 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
1763718
10174
321
Négely jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 70×63 cm 1425051
10175
321
6500
Németh Ágnes (?-): Nyárfák napsütésben. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm 1746036
10176
321
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Pasztell, karton, jelzett, 43×24 cm 1651648
10177
321
Cs. Németh Miklós (1934-2012): A Galaktika sorozatból, olaj, farost, hátulján feliratozva, 41×41 cm 1713125
10178
321
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Erdőben, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 44×46 cm 1751849
10179
321
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, olaj, karton, jelzés nélkül, fa keretben, 65×11 cm 1732029
10180
321
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Aktok, pasztell, karton, jelzett, 65×33 cm 1726543
10181
321
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női fej, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 47×37 cm 1782050
10182
321
Nowak, Otto Robert (1874-1945): Karlskirche, Bécs, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15×9,5 cm 1574458
10183
321
30000
Nyáry Éva (1946-): Tó part. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1759732
10184
321
Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft