Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1748258
30942
320
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1973. "10 éves önkéntes rendőri szolgálatért" zománcozott jelvény eredeti tokban, igazolvánnyal T:1- 1768001
30943
320
Numizmatika
1980. "Kiváló Munkáért" aranyozott, zománcozott kitüntetés szalagon, miniatűr jelvénnyel, erdeti, sérült tokban, adományozói okirattal az "Építésügyi és Városfejlesztési Minisztérium"-tól, Dr. Ábrahám Kálmán aláírásával T:1- 1752905
30944
320
Numizmatika
~1980. "500 ezer kilóméter" aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (15x27,5mm) T:1-,2 1757726
30945
320
Numizmatika
~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető jelvény (18x20mm) T:2 1752916
30946
320
Numizmatika
~1980. "750 ezer kilóméter" aranyozott, zománcozott miniatűr jelvény (15x27,5mm) T:1-,2 1758342
30947
320
Numizmatika
1984-1985. 3db klf birkózással kapcsolatos sportérem, egyik szalagon T:2 1731314
30948
320
Numizmatika
DN "Mecseki Széntröszt" zománcozott jelvény (20mm) T:2,2- zománchiba, hajlott tű 1753222
30949
320
Numizmatika
DN "TV Vetélkedő - Kispest" zománcozott fém jelvény (15x28mm) T:2 1758347
30950
320
Numizmatika
DN "DAU" zománcozott fém kitűző T:1-,2 1758345
30951
320
Numizmatika
DN "MBSZ (Magyar Birkózó Szövetség)" zománcozott fém kitűző T:1-,2 1758343
30952
320
Numizmatika
DN "Csepel SC 1912" zománcozott fém kitűző T:1-,2 1773194
30953
320
Numizmatika
DN "JÓZSEF A. GIMN. SZ. FEHÉRVÁR (József Attila Gimnázium Székesfehérvár)" zománcozott jelvény + DN "JAG (József Attila Gimnázium)" jelvény T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft