Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1572817
19024
320
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű csiszolt korund? kövekkel, jelzett, méret:57, bruttó? 5 g 1770208
19025
320
Jewellery
Ezüst(Ag) "Sigma"női karóra, jelzett, működik, d: 2,5 cm, bruttó: 17,4 g 1770220
19026
320
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla fedeles női zsebóra, jelzett, működik, d: 3 cm, bruttó: 26,5 g 1770228
19027
320
Jewellery
Ezüst(Ag) Diogenes férfi zsebóra, jelzett, működik, d: 4,5 cm, bruttó: 89,7 g 1751457
19028
320
Jewellery
Ezüst (Ag) medál féldrágakővel és nyaklánc, jelzés nélkül, bruttó: 14 g 1590709
19030
320
40000
Jewellery
Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g 1724482
19031
320
24000
Jewellery
14 K arany gyűrű 2,8g / 14 C gold ring 2,8 g 1766665
19032
320
30000
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevaló pár fekete féldrágakővel, jelzés nélkül, bruttó: 3,8 / Gold earrings, without hallmark, 3,8 g 1772298
19033
320
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, h: 57 cm, medál: 2,5x1,5 cm, nettó: 12 g. 1773079
19034
320
Jewellery
Arany(Au) 14K női karóra, bőr szíjjal, jelzett, működik, 2x3 cm, bruttó(szíjjal): 26 g 1635246
19035
320
120000
Jewellery
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1620743
19036
320
80000
Jewellery
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női
zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: