16077.
320. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Leidenfrost Gyula: Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel és elülső szennylappal, intézményi bélyegzővel.