Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 217

16036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16038.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, VIII+366 p.+44 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel, ajándékozási sorokkal.
16039.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kalandok és útirajzok az ifjúság számára. Az Otthon Könyvtára. Bp.,1907, Phönix, (Jókai-ny.), 249+1 p. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval. A címlapon feltüntetettel ellentétben rajzokat nem tartalmaz.
16040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nordenskjöld, Otto: Südamerika. Ein Zukunftsland der Menschheit. Stuttgart, 1927, Strecker und Schröder. Vászonkötésben, jó állapotban.
16041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor, Mocsy Ferenc. Bp., 1995, Kortárs. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16042.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Canadas Native Peoples. Szerk.: Humber, Charles J. Mississauga, 1988, Heirloom Publishing (Canada Heirloom Series 2.). Műbőr kötésben, jó állapotban.
16043.

Canada's Native Peoples. Szerk.: Humber, Charles J. Mississauga, 1988, Heirloom Publishing (Canada Heirloom Series 2.). Műbőr kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zádor István: Budapest 1945.- - rajzai  Bp. (1945.) Officina. 4 sztl. lev. 28 t. Kiadói félvászon köitésben.
16044.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
K. Fábián Ilona: A Váradi Regestrum helynevei. Adattár. Szegedi Középkortörténeti Könyvtár 13. Szeged, 1997, Szegedi Középkorász Műhely. Kiadói papírkötés.
16045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erzsébet város. Szerk.: Tímár Andor. Bp.,1970, Budapest Főváros VII. kerületi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ajándékozási sorokkal.
16046.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp.,1995, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven.
16047.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft