Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 217

16192.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Balla Dezső-Török János: A Szolnoki Papírgyár története. Az alapítástól az államosításig. I. kötet. Szolnok, 1979, PV Szolnoki Papírgyára. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
16193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp.,1971, Dombóvár Városi Tanács VB., (Pátria-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadó kopottas papírkötés.
16194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Majdán János: Helyiérdekű vasutak és kiépülések a Dunántúlon. Bp.,1996, MÁV. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16195.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.  Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
16196.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete. Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp.,1989, Magyar Történelmi Társulat, (Zalaegerszeg, Helikon Film Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.
16197.

"A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete." Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp.,1989, Magyar Történelmi Társulat, (Zalaegerszeg, Helikon Film Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Takács Tibor: Felvidéki várak. Bp, 1999, Zrínyi. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
16198.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Lénárt Andor: Az egri vár feltárásának története 1949-ig. Studia Agriensis 2. Eger, 1982, Dobó István Vármúzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16199.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Komárom megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
16201.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.
16202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A pápai kollégium története. Szerk.: Trócsányi Zsolt. Bp.,1981, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
16203.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft