https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000004/Dr-Marki-Sandor-Az-Ujkor-es-a-Legujabb-kor-tortenete-A-Muveltseg-Konyvtara-II-3-kot~II1620448
1620448
16392
320
Books: History
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
LeÃrás:
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. A Műveltség Könyvtára II. 3. kötet. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötésben, kopottas borÃtóval és gerinccel, hiányzó fémplakettel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor