Könyvek: Történelem

Tételek száma: 150

16300.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16301.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16302.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16303.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Karsai Elek: Ítél a nép. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Karsai Elek: A budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp.,1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  Akcióban az SS. Az SS bűntettei a bizonyítékok tükrében. Fordította: Szegő István. Bp.,1960, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16304.

Vegyes könyvtétel, 4 db: Karsai Elek: Ítél a nép. Bp.,1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: A budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp.,1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Karsai Elek: "Szálasi naplója". A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Bp.,1978, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Akcióban az SS. Az SS bűntettei a bizonyítékok tükrében. Fordította: Szegő István. Bp.,1960, Zrínyi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tim Weiner: Az FBI története. Ellenség az egész világ. Fordította: Magyarics Péter. Bp.,2013, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16305.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dümmerth Dezső 5 könyve:  A két Hunyadi, Álmos, az áldozat, Az Ajnou-ház nyomában, Az árpádok nyomában. Bp.,1977-1986, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Emese álma - virrasztó géniusz. Bp.,1987, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
16306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, Bibó István témában, 2 db:  Bíbó István: Válogatott tanulmányok I-IV. kötet. Bp.,1989-1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne néhol vékony ceruzás aláhúzások. + Huszár Tibor: Bibó István. Beszélgetések, politikai-életrajzi dokumentumok. Magyar Krónika. Bp.,1989, Kolonel. Kiadói papírkötés.
16307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Major Peace Treaties of Modern History 1648-1967.1-4. kötet. With an introductory essay by Arnold Toynbee. New York, 1967, Chelsea House Publishers-McGraw-Hill Book. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
16308.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Der Bau der Eisenbahnen: Der Bau der Eisenbahnen. Amsterdam,1995, Time-Life Bücher. Gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. Kiadói keménykötés.
16309.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16310.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Pósta Béla: Királydaróc pecsétnyomója 1574-ből. Különlenyomat a Közlemények az Erdélyi Nemzeti Múzeum Érem és Régiségtárából c. folyóirat 1941. évfi 1. számából. Kolozsvár, 1941, Minerva. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzővel.
16311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft