Könyvek: Történelem

Tételek száma: 150

Asztalos Miklós- Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp.,(1934), Dante. Kiadói díszesen aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a címlap és a V/VI. oldal szakadt, hiányos.
16408.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Readers Digest Válogatás.
16409.

Mikor, hol, miért és hogyan történt? A történelem 100 legdrámaibb eseménye, amely megváltoztatta a világot. Bp., 1996. Reader's Digest Válogatás.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyarország Közgazdasági Értékelemei 1938-1940. Összeállította: Hegedűs Márton. Éléments Économiques De La Hongrie 1938-1940. Bp.,1947, Universitas, (Révai-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16410.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Havasi Tamás-Herczeg János-Kerek György: A rádió ostroma. 1956 október 23. Budapest, 1957, Kossuth Könyvkiadó. Illuszrált kiadói papír kötésben
16411.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 4 db: Képes Krónika. Fordította: Bellus Ibolya. A kísérőtanulmányokat Dercsényi Dezső, Kristó Gyula, Csapodiné Gárdonyi Klára. A jegyzeteket Kristó Gyula írta. Pro Memoria. Budapest, 1986, Európa. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés.  Zolnay László: A budai vár. Gondolat zsebkönyvek. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Fordította: Guthi Erzsébet. Bp.,1987, Kentaur. Kiadói papírkötés.  Supka Géza: 1848-1849. Nemzet és emlékezet. Bp.,1985, Magvető. Kiadói papírkötés.
16412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1965, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, kissé foltos hátsó kötéstáblával. Ürögdi György: Kleopátra. Bp.,1983, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
16414.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szabó István: A magyarság életrajza. Magyar Történelmi Társulat könyvei VIII. Bp., é.n. (1941), Magyar Történelmi Társulat. Kiadó félvászon kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
16415.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16416.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Torma Károly: Repetitorium Dacia régiség és felirattani irodalmához. Bp., 1880. MTA. 187p. Felvágatlan.
16417.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lévai Jenő: A margitkörúti vészbírák. Vádirat Babós József, Dominich Vilmos és hadbíró-pribékjeik ellen. Részletek a különböző ellenállási mozgalmakból.(Magyar Golgota.) Bp.,(1945), (Müller Károly Könyvkiadóvállalat), (Légrády-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé kopott borítóval.
16418.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Petyke Mihály: A Gestapo foglya voltam... Politikai riportregény. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945),Gábor Áron, (Légrády-ny.),118+2 p.Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
16419.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft