Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 170

16494.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Hungarian Renaissance and Baroque Embroideries. Aristocratic embroideries on linen. Bp., 2002. Museum of applied arts.
16495.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16496.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   W. Henry Hill-Arthur F. Hill-Alfred E. Hill: Antonio Stradivari. His Life and Work. (1644-1737.) New York,1963, Dover. Kiadói papírkötés, angol nyelven.   Hans Rödig: Geigenbau in neuer Sicht. Frankfurt,1976, Verlag Das Musikinstrument. Kiadói papírkötés, német nyelven.   /Paperbinding, in English and German language.
16497.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA. Kiadói egészvászon kötés, Bp. Müller György könyvkötészete, fekete-fehér illusztrációkkal.
16498.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db művészeti könyv: Régi művészet a Magyar Nemzeti Galériában (Bp., 1974); Új magyar képzőművészet (Bp., 1951); Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században (Bp., 1962), különböző kötésben, jó állapotban + Az én múzeumom sorozat 4 füzete, jó állapotban
16499.

3 db művészeti könyv: Régi művészet a Magyar Nemzeti Galériában (Bp., 1974); Új magyar képzőművészet (Bp., 1951); Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században (Bp., 1962), különböző kötésben, jó állapotban + "Az én múzeumom" sorozat 4 füzete, jó állapotban

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4 db üvegművészettel kapcsolatos kiadvány
16500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6 db üvegművészettel kapcsolatos kiadvány
16501.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
4 db órákkal foglalkozó szakkönyv, némelyik ázottan / books about watches
16502.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
16503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16504.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Theisler György: Goldman György. Bp.,1984,Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16505.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft