Térképek

Tételek száma: 101

1938 Magyar-Cseh-Szlovák határmegállapító bizottságok által rögzített 2 db határ térkép Ipolyság. Kisebb változások még lehetségesek. 1:75.000 M. Kir. Térképészeti Intézet, 47x63 Vászonra kasírozva
12644.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1914 Hátsek Ignác: A magyar Szent Korona országainak térképe. Franklin Társulat, javított, 37x52 cm
12645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1646, Ferencesrendi Capucinórium: Carographia Descriptio..., Főcímlap, gyönyörű középkori stílusú kartus keretben. 25,5x34,5cm
12646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1836 Európa nagyméretű rézmetszetű térképe. / 1836 Map of Europe Society for diffusion of useful knowledge . Engraving 42x35 cm,
12647.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1847 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe. / 1847 Sharpes corresponding map of Europe with steamship routes . Engraved . Colored etching 47x36 cm,
12648.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1879 Európa nagyméretű határszínezett rézmetszetű térképe, sérült. / 1879 Map of Europe by Keith Johnston F. R. S. E. Colored etching 62x50 cm,
12649.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Világatlasz. 2004, Novum Kiadó. Kiadói kartonált kötés, CD-melléklettel, jó állapotban.
12650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1874 Map of the interior basins of the USA, West of the Mississippi River, 49x61 cm
12651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rendszeres földrajzi atlasz a középiskolák számára. Szerk.: Kozma Gyula - Kőrösi Albin. Bp., [1940], Új Idők. Sérült gerincű tűzött papírkötésben.
12652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1838 Blaschnek Samuel Benjámin (1789-1854): Plan der königl. ungarischen freyen Städte Ofen und Pesth sammt derren Umgebungen. Statisztikai táblákkal és magyarázatokkal. Részletes térkép sarokház-számozással, a főbb épületek alaprajzával, hajózási és vízrajzi adatokkal, Buda és Pest statisztikai adataival. Későbbi kartonra kasírova, feltekerve, erősen restaurálni való állapotban, több beszakadással, 89x60 cm
12653.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1930 Mit vesztett a magyar színészet Trianon által? Térkép a Színészegyesület kiadásban. 75x100 cm Vászonra kasírozva. Sérülésekkel
12654.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1930 Merre menjek? Budai hegyek, Stoits György, Közlekedési Nyomda Kft., 62x45 cm Vászonra kasírozva.
12655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft