https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Reklám

Tételek száma: 40

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
11 db különféle szivarcímke
12462.

11 db különféle szivarcímke

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1960-1980 47 db vegyes magyar sörcímke
12463.

cca 1960-1980 47 db vegyes magyar sörcímke

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
3 db Szent István malátasör sörcímke
12464.

3 db Szent István malátasör sörcímke

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930 4 db cigaretta reklám / Tobacco advertisings
12465.

cca 1930 4 db cigaretta reklám / Tobacco advertisings

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
5 db városi és hotel címke
12466.

5 db városi és hotel címke

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
3
1941 Ulrich B. J. nettó kéziárjegyzék különféle műszaki cikkekről. Vászonkötésben, jó állapotban, 120 p.
12467.

1941 Ulrich B. J. nettó kéziárjegyzék különféle műszaki cikkekről. Vászonkötésben, jó állapotban, 120 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
170 db különféle söralátét, közte retró darabok is
12468.

170 db különféle söralátét, közte retró darabok is

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
12469.

Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Hűvösvölgy Dr. Baál Károly főorvos gyermekszanatóriuma reklámtábla, karton, 33x50 cm
12470.

cca 1920 Hűvösvölgy Dr. Baál Károly főorvos gyermekszanatóriuma reklámtábla, karton, 33x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm
12471.

cca 1920 Szent István cikoria, sérült zománctábla, 33×50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Dreher csokoládépapír, kétfajta, 4 db
12472.

Dreher csokoládépapír, kétfajta, 4 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920 Budapest, Borbély- és fodrász üzletek kiszolgálási árai, 28,5x18 cm
12473.

cca 1920 Budapest, Borbély- és fodrász üzletek kiszolgálási árai, 28,5x18 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
7

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz