Pirkenhammer süteményes hiányos készlet (5+1), matricás, kopott, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Pirkenhammer-sutemenyes-hianyos-keszlet-5plus1-matricas-kopott-jelzett-d20-cm-d30-cm~II1771673
1771673
11169
320
Leírás: Pirkenhammer süteményes hiányos készlet (5+1), matricás, kopott, jelzett, d:20 cm, d:30 cm
: tánczos_gábor