1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.