Brenók jelzéssel: Falusi udvar, olaj, fa, keretben, 15,5×22 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Brenok-jelzessel-Falusi-udvar-olaj-fa-keretben-15-5C39722-cm~II1773227
1773227
10041
320
Leírás: Brenók jelzéssel: Falusi udvar, olaj, fa, keretben, 15,5×22 cm
: vörös_iván