Alpár Sándor (1935-2004): Lovakkal a tornác előtt, színezett rézkarc,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/320/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Alpar-Sandor-1935-2004-Lovakkal-a-tornac-elott-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegez~II1764851
1764851
320
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Alpár Sándor (1935-2004): Lovakkal a tornác előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
: vörös_iván