Festmények és grafikák

Tételek száma: 350

Dandé József: A szegénység útján. Linómetszet, papír. jelzés nélkül. 16x14 cm
10060.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dezső József (1935-1995): Táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×84 cm
10061.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
10062.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10063.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Diener jelzéssel: Szajna part. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39×49 cm
10064.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Diósy jelzéssel: Város, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 39×49 cm
10065.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dobroszláv jelzéssel: Kilátás a falura. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10066.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dolnik Miklós (1953-2005): Fogathajtók. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×55 cm
10067.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Doór Ferenc (1918-2015): Korsós csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm
10068.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Ebner jelzéssel: Nyárfák. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 11×20 cm
10069.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Egry jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 42×51 cm
10070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Egry jelzéssel: Pecázó. Pasztell, papír, foltos, üvegezett keretben, 30×40 cm
10071.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft