Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1718666
10024
320
24000
Benyovszky István (1898-1969): Csikós, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 38×55 cm 1624110
10025
320
K. Bereczky Ildikó (1953-): Ki vagyok én? Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 7/50. Kissé hullámos paszpartuban. 15x23 cm 1753735
10026
320
Berény jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×34 cm 1752043
10027
320
Berény jelzéssel: Ülő férfi akt, szén, papír, 65×50 cm 1771664
10028
320
Bernáth jelzéssel: Hegyi út. Akvarell, karton, 27×39 cm 1767525
10029
320
Bernáth jelzéssel: Gellért-hegy. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1270005
10030
320
46000
Bertha Zoltán (1914-2003): Bodrog part télen. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 48×58 cm 1753114
10031
320
2200
BG jelzéssel: Rendetlenség, vegyes technika, papír, 15×46,5 cm 1750670
10032
320
Biró Gábor (1955-): Erotikus ceruzarajz. Jelzett. Üvegezett keretben. 12x16 cm 1769200
10033
320
Bordás Ferenc (1911-1982): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 1770847
10034
320
Boldizsár István (1897-1984): lovak a folyóban. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 1750721
10035
320
2200
Boros Edit (?- ): Fejetlenek, szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/7), paszpartuban, 22,5×33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft