Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1773353
10302
320
11000
Olvashatatlan kínai jelzéssel: Sárkányok. Akvarell, karton, karcos, 36×78 cm 1766935
10303
320
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×9 cm 1634699
10304
320
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei lagúna. Olaj, vászon, keretben, 15×9 cm 1670274
10305
320
24000
Olvashatatlan jelzéssel: Mókázó párocska 1892. Olaj, falemez, antik keretben, 31×24 cm 1724078
10306
320
38000
Olvashatatlan jelzéssel: Gmunden cca 1830. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 36×49 cm 1720478
10307
320
Olvashatatlan jelzéssel: Családi kör, szitanyomat, papír, 62×43 cm 1711877
10308
320
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, keretben, 26×17 cm 1733489
10309
320
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció . Színes rézkarc, papír, 15×14 cm 1752083
10310
320
Olvashatatlan jelzéssel: Szövetdarabok. Szitanyomat, papír, 35×21 cm 1754182
10311
320
Olvashatatlan jelzéssel: Hátsó udvar. Rézkarc, papír, 18×23 cm 1732125
10312
320
Olvashatatlan jelzéssel: Hajnal a Balatonon. Akvarell, papír, jelzett, 21×33 cm 1731791
10313
320
Olvashatatlan jelzéssel: Korsót cipelő asszonyok. Vegyes technika, vászon, keretben, 40×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft