Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1711817
10012
320
Balázs Mária (?-): Fasor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1772635
10013
320
Balogh jelzéssel: Fésülködő női akt. Rézkarc, papír, 17×10 cm 1768962
10014
320
Baranszky Emil László (1877-1941): Patakparton télidőben, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×20 cm 1767498
10015
320
Barcsay jelzéssel: Tanulmány rajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm 1733418
10016
320
Barcsay jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, 63×48 cm 1758184
10017
320
Barta Ernő (1878-1956): Aquincum 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 18×24 cm (4×) 1769302
10018
320
Bartl József (1932-2013): Vetkőző, rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/7), 34,5×24,5 cm 1752029
10019
320
Basch jelzéssel: Csendélet, olaj, vászon, 50×41 cm 1767610
10020
320
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Kréta, papír, 24×34 cm 1711734
10021
320
40000
Bán Tibor (1963-): Puszta. Olaj, farost, jelzett, 50×80 cm 1764797
10022
320
11000
Belényi jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 39×33 cm 1753639
10023
320
Benczúr jelzéssel: Minta rajz. Akvarell-ceruza, papír, d:23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: