Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1691231
10193
320
30000
Pettes József (1896-?): Tükrös félakt. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm 1575243
10194
320
26000
P.I.jelzéssel: Ház a fák mögött. Olaj, falemez, keretben, 15,5×22,5 cm 1769193
10195
320
Pintér Éva (1941-): Művésznő Pintér Éva udvarának részlete. Olaj, farost, jelzett, keretben, 33×27 cm 1750671
10196
320
Pituk jelzéssel: Szénabálák. Akvarell, papír, üvegezett keretben 21×30 cm 1749696
10197
320
Pituk József Viktórián (1906-1991): Segítség. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1734857
10198
320
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm 1755690
10199
320
Pólya jelzéssel: Utca szélmalommal. Olaj, vászon, keretben, 64×44 cm 1767483
10200
320
Pólya jelzéssel: Párocska. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×14 cm 1753698
10201
320
Pór jelzéssel: Ló a szekérnél. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×29 cm 1748394
10202
320
Pörge jelzéssel:Parasztház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×25 cm 1770834
10203
320
Prihoda István (1891-1956): Merengő kislány. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×18 cm 1733496
10204
320
PTK jelzéssel: Női arc. Olaj, farost, 54×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft