Festmények és grafikák Tételek száma: 350
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1604736
10144
320
Kun Beáta (1991-): Csak utánad. Szén, papír, jelzett, 30x42 cm 1734867
10145
320
Lantos Ferenc (1929-2014): Formák 83. Szitanyomat, papír, jelzett, 46×28 cm 1770490
10146
320
Lipták György (1951 - ) Cím nélkül. Tus, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 27x18 cm 1720482
10148
320
Lőrincz jelzéssel: Iris femina, szerigráfia, papír, számozott (5/15), 32×35 cm 1769234
10149
320
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm 1771058
10150
320
Major Béla (?-): Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm 1749700
10151
320
24000
Makray jelzéssel Táj házakkal. Olaj-tempera, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1641772
10152
320
24000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm 1770890
10153
320
Mácsai István (1922-2005): Sárospatak. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×23 cm 1750664
10154
320
Márffy jelzéssel:Női akt. Akvarell, papír, 42×30 cm 1750688
10155
320
7500
Máthé jelzéssel: Székely falu, akvarell, papír, paszpartuban, 50×35 cm 1750086
10156
320
MCP jelzéssel: Sziklás vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft