Festmények és grafikák

Tételek száma: 350

Kass János (1927-2010): Női fej, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 35,5×27,5 cm
10120.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 23×21,5 cm
10121.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kaszai Krisztina (?-): Harcoshal. Akvarell, papír, jelzett, 20×32 cm
10122.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Kádár jelzéssel:Arcok. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 17×12 cm
10123.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kádár jelzéssel:Arc. Akvarell-tus, papír, 14,5×10 cm
10124.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10125.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Kling György (1912-1991): Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 37×29 cm
10126.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kmetty jelzéssel: Férfi hát akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×41 cm
10127.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kohán jelzéssel: Papnevelede. Olaj, farost, 25×32 cm
10128.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kokas jelzéssel: Zuhanás. Olaj, karton, 21×43 cm
10129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Női akt sárkánnyal. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×25,5 cm
10130.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Ipoly. Színes rézkarc, papír, jelzett, 24×18 cm
10131.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft