https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 1968-1972. Apollo 11xklf emlékérem tokban (38,5mm) T:1 USA 1968-1972. Apollo 11xdiff commemorative medallion in case (38,5mm) C:UNC
30994.

Amerikai Egyesült Államok 1968-1972. "Apollo" 11xklf emlékérem tokban (38,5mm) T:1 USA 1968-1972. "Apollo" 11xdiff commemorative medallion in case (38,5mm) C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Amerikai Egyesült Államok DN Wild Turkey peremén jelzett Ag Longines Symphonette Sterling emlékérem, 897-es sorszámmal (35,76g/0.925/40mm) T:1-,2 USA ND Wild Tukey hallmarked Ag Longines Symphonette Sterling commemorative medal, with 897 serial number (35,76g/0.925/40mm) C:AU,XF
30995.

Amerikai Egyesült Államok DN "Wild Turkey" peremén jelzett Ag "Longines Symphonette Sterling" emlékérem, "897"-es sorszámmal (35,76g/0.925/40mm) T:1-,2 USA ND "Wild Tukey" hallmarked Ag "Longines Symphonette Sterling" commemorative medal, with "897" serial number (35,76g/0.925/40mm) C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
11
Amerikai Egyesült Államok DN Hat liba fekszik / The Lincoln Mint jelzett Ag emlékérem sérült tokban (35,32g/0.925/46mm) T:2 (eredetileg PP) USA ND Six geese a-laying / The Lincoln Mint hallmarked Ag commemorative medal in damaged case (35,32g/0.925/46mm) C:XF (originally PP)
30996.

Amerikai Egyesült Államok DN "Hat liba fekszik / The Lincoln Mint" jelzett Ag emlékérem sérült tokban (35,32g/0.925/46mm) T:2 (eredetileg PP) USA ND "Six geese a-laying / The Lincoln Mint" hallmarked Ag commemorative medal in damaged case (35,32g/0.925/46mm) C:XF (originally PP)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1894. Madártani Egyesület Bécs / Díjérem Br emlékérem (37mm) T:3 ph.,ü. Austria 1894. Ornithology Society Vienna / Award Br commemorative medallion (37mm) C:F edge error,ding
30997.

Ausztria 1894. "Madártani Egyesület Bécs / Díjérem" Br emlékérem (37mm) T:3 ph.,ü. Austria 1894. "Ornithology Society Vienna / Award" Br commemorative medallion (37mm) C:F edge error,ding

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1913. Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913 Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913 Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF
30998.

Ausztria 1913. "Ferenc Ferdinánd főherceg / Ausztria Adria Kiállítás - Bécs 1913" Al emlékérem, füllel és tűvel. Szign.: R. Marschall (25mm) T:2 / Austria 1913. "Erzherzog Franz Ferdinand / Österr. Adria Austellun - Wien 1913" Al commemorative medallion, with ear and needle. Sign.: R. Marschall (25mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1933. Del-Ka 25 éves Jubileum jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. Del-Ka 25th Anniversary hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF
30999.

Ausztria 1933. "Del-Ka 25 éves Jubileum" jelzett Ag emlékérem (16,26g/0.900/35mm) T:2 Austria 1933. "Del-Ka 25th Anniversary" hallmarked Ag commemorative medal (16,26g/0.900/35mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária 1974. Filmfesztivál fém plakett eredeti bőr(?) dísztokban. Szign.: B.N. (110x107mm) T:2 Bulgaria 1974. Film Festival metal plaque in original leather(?) case. Sign: B.N. (110x107mm) C:XF
31000.

Bulgária 1974. "Filmfesztivál" fém plakett eredeti bőr(?) dísztokban. Szign.: B.N. (110x107mm) T:2 Bulgaria 1974. "Film Festival" metal plaque in original leather(?) case. Sign: B.N. (110x107mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia 1973. Tito Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. Tito Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)
31001.

Jugoszlávia 1973. "Tito" Ag emlékérem (7,97g/0.925/28mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1973. "Tito" Ag medallion (7,97g/0.925/28mm) C:XF (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia ~1975. Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. 30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted
31002.

Jugoszlávia ~1975. "Jugoszlávia felszabadítása és fasizmus feletti győzelem 30. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (4,95g/0.925/24mm) T:2(P) fo. Yugoslavia ~1975. "30th Anniversary - Liberation of Yugoslavia and the Victory over Fascism" hallmarked Ag commemorative medal (4,95g/0.925/24mm) C:XF(P) spotted

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada 2001. A Nemzetközi Jégkorong Liga csillagai - Jean Béliveau Ni emlékérem (27mm) T:BU Canada 2001. National Hockey League All-Stars - Jean Béliveau Ni commemorative coin (27mm) C:BU
31003.

Kanada 2001. "A Nemzetközi Jégkorong Liga csillagai - Jean Béliveau" Ni emlékérem (27mm) T:BU Canada 2001. "National Hockey League All-Stars - Jean Béliveau" Ni commemorative coin (27mm) C:BU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kanada DN Olimpiai játékok - Futás jelzett Ag emlékérem (15,05g/1.000/35mm) T:2 eredetileg PP Canada ND Olympic Games - Running hallmarked Ag commemorative medallion (15,05g/1.000/35mm) C:XF originally PP
31004.

Kanada DN "Olimpiai játékok - Futás" jelzett Ag emlékérem (15,05g/1.000/35mm) T:2 eredetileg PP Canada ND "Olympic Games - Running" hallmarked Ag commemorative medallion (15,05g/1.000/35mm) C:XF originally PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
NDK ~1970-1980. Harro Schulze-Boysen, Dr. H. C. Rudolf Iwanowitsch Abel és Dr. Richard Sorge német származású hírszerzők fém emlékérmei (3xklf) eredeti díszdobozban T:1 / GDR ~1970-1980. Harro Schulze-Boysen, Dr. H. C. Rudolf Iwanowitsch Abel and Dr. Richard Sorge Intelligence Officers of German Origin, commemorative medallions (3xdiff) in original case C:UNC
31005.

NDK ~1970-1980. "Harro Schulze-Boysen", "Dr. H. C. Rudolf Iwanowitsch Abel" és "Dr. Richard Sorge" német származású hírszerzők fém emlékérmei (3xklf) eredeti díszdobozban T:1 / GDR ~1970-1980. "Harro Schulze-Boysen", "Dr. H. C. Rudolf Iwanowitsch Abel" and "Dr. Richard Sorge" Intelligence Officers of German Origin, commemorative medallions (3xdiff) in original case C:UNC

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
3

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz