https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 192

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p.  Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. /  With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding.  The cover is spotty. The spine is damaged.
15012.

Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p. Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. / With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding. The cover is spotty. The spine is damaged.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. /  Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.
15013.

Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapotban, többségében viseltes. / Cloth binding, in french language. In mixed quality, but main part is poor shape.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest Bilderbuch. Mit 199 Abbildungen und einem Anhang. Geleiwort von Vilmos Kovácsházy. Zusammengestellt durch Dr. István Genthon und Jenő Nyilas-Kolb. Ungarische Städte Ungarische Landschaften. II. Band. Herausgegeben von Jenő Nyilas-Kolb. Bp.,[1933], Béla Somló Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven, a képeknél magyar, német, angol, francia és olasz nyelvű feliratokkal.
15014.

Budapest Bilderbuch. Mit 199 Abbildungen und einem Anhang. Geleiwort von Vilmos Kovácsházy. Zusammengestellt durch Dr. István Genthon und Jenő Nyilas-Kolb. Ungarische Städte Ungarische Landschaften. II. Band. Herausgegeben von Jenő Nyilas-Kolb. Bp.,[1933], Béla Somló Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven, a képeknél magyar, német, angol, francia és olasz nyelvű feliratokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Lukács Károly: A Balaton. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Vászonkötésben, jó állapotban.
15015.

Lukács Károly: A Balaton. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
6
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai),8+280 p.+1 kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15016.

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai),8+280 p.+1 kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1908),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Parádi Ferenc ex libris-szével.
15017.

Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1908),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, Parádi Ferenc ex libris-szével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé piszkos, de jó állapotú.
15018.

Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé piszkos, de jó állapotú.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15019.

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
15020.

Ossendowski, F[erdynand Antoni]: A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, Dr. Riesz ex libris-szével, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
15021.

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, Dr. Riesz ex libris-szével, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, és gerinccel, jó állapotban.
15022.

E. W. Pfizenmayer: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. Tudományos utazás a mammut-tetemek és az erdőlakó népek tanulmányozása végett. Átdolgozta és Szibéria általános leírásával kiegészítette: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, és gerinccel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.
15023.

Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz