Dr. Ribáry Ferenc: Világtörténelem. I. kötet: Az ó-kor története. I. kötet: A keleti népek története. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, hiányos, sérült lappal (417/418.)
Két vitéz nemesúr Telegdy Pál és János levelezése a 16. század végéről. Közzétette Eckhardt Sándor.
Bp. 1944, Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem Magyarságtudományi Intézete. 218 l., 1 lev. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
Dr. Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. Tények és tanúk. Bp.,2016, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Ungváry Krisztián-Tabajdi Gábor: Budapest a diktatúrák árnyékában. Titkos helyszínek, szimbolikus terek és emlékhelyek a fővárosban. Bp.,2012, Jaffa. Kiadói papírkötés.
Kerekesházy József: Az utolsó szultán. (A negyedik császárság.) Claude Farrére bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Budapest,1940, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 402 p. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
John Lukács: A XX. század és az újkor vége. Fordította Barkóczi András. Bp., 2006, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.