15226.
319. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.