Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 465

15933.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15934.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15935.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15936.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gróf Zelenski Róbert: Emlékeim. (Budapest, 1928, Pallas Rt. ny.),1 t. + 931 p. Kiadói aranyozott címerrel illusztrált egészvászon kötés. A szerző által dedikált példány. A kötése sérült. A címoldal hiányzik. A 755 p. szakadt.
15937.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
16
15938.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Auróra. Hazai Almanach. Kiadá: Kisfaludy Károly. Buda, 1825. Kir. M. Universitas.] 1 rézm. díszcímlap + IV + 3-316 + [2] p. + 2 rézm. t. (kották). Kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, első borító elvált, gerinc hiányos
15939.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nefelejts. Almanach 1832. Szerkeszté: Kovacsóczy Mihály. Kassa, Wigand György Könyváros. Kartonált kötés, belül a gerincnél levált, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
15940.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15941.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney Studió szövegével és színes képeivel. Bp., Palladis Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
15942.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15943.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
15944.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft