9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Aranyozott kék üvegtárgyak (vázák, asztali dísztál), jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 4 db, m: 21, d: 28 cm, m: 54 cm, 29 cm, 30 cm