Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 15

11089.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Claude Michel Clodion után: La Cigale (A kabóca). Nagy méretű bronz, fa talapzaton, jelzett (Clodion), m: 38 cm, kb 25 kg / Claude Michel Clodion: Le Cigale. Large bronze statue on wood underside 38 cm, 25 kg
11091.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

Láng Ágnes (?-): ülő női akt. Festett gipsz, kis lepattanásokkal, jelzett, m:14 cm
11093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

11094.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Shou Lao (a hosszú élet istene), faragott fa, m:32 cm
11095.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

cca 1950, Német paraszt pár szobor, spiáter, jelzés nélkül, hibás, 25cm
11096.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Afrikai faragott férfi és női figura (2 db), fa, jelzés nélkül, apró hibával, m:34 és 25 cm
11097.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Borneói dayak szobor, fa, jelzés nélkül, m: 42 cm /
11098.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lux Elek (1884-1941): Art deco táncosnő. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m: 32 (45) cm
11099.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75
19

Mária a kis Jézussal, templomi szobor, festett fa, posztamenssel, kis sérülésekkel, m: 60 cm
11100.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
36

11101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Franz Schubert réz büszt, m:9,5 cm
11102.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft