Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/319/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~8/Hollohazi-porcelan-asztali-keszlet-3-db-kopott-jelzett-8C3976-15C39715-cm~II1759122
1759122
11169
319
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: