Militária

Tételek száma: 114

M. Kir. Budapesti 29. Honvéd Gyalogezred 1914-1916 fém jelvény, 4x3 cm
12524.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1915 k.u.k. Munitions Auto Kolonne No 4. katona csoportkép fotólapon
12525.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1915 k.u.k. Munitions Auto Kolonne No 4. katona csoportkép fotólapon + a egy mozgalmas csapatkép róluk
12526.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1915 Harmatcseppek, hadbavonultaknak, sebesülteknek, kis kivágással, 16p
12527.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1925 Németország Weimari köztársaság Kriegsmarine jelzett fém evőkanál / German navy spoon
12528.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1944 M. kir. szombathelyi III. csendőrkerület által kiadott utasítás razziákra, laminált
12529.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
13
1908 Szöllőssy Ödön katonatiszt keményhátú fotója, Szöllőssy Ödön aláírásával, dátumozva, Bokor Gyula, Komárom, apró töréssel, 20x11 cm.
12530.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1909 Várady Albert (1870-?) és Ella esküvői fotója, Várady Albert később ezredes, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztje, keményhátú fotó, E. Heiszig, Varasd, a hátoldalán feliratozva németül, a karton a sarkánál sérült, 18x7 cm./  1909 Albert and Ella Várady wedding photo, Albert Várady later colonel, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, E. Heiszig, Varazdin, damaged, writings on the back in German language, the board damaged in the corner, 18x7 cm.
12531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Várady Albert (1870-?), később ezredes, a m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezredből, keményhátú fotó, Simic, Virovitica (Verőce), sérült, 21x10 cm./  cca 1900 Albert Várady later colonel, from the 10th Varazdin Honved Hussars, board photo, Simic, Virovitica (Verőce, Wirowititz), damaged, 21x10 cm.
12532.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
21
Lord William Paget (1803-1873) kapitány fényképe / Original photograph of the British commander and captain. 11x17 cm
12533.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1935 A budapesti Királyi József Műegyetem hallgatójának leckekönyve sok aláírással, megviselt kötésben
12534.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1974 Tiszthelyettes avató ünnepség meghívó és egyenruha viselési utasítás
12535.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft