cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/319/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Metszetek~4/cca-1830-Festmeny-utan-keszult-metszet-papiron-jelzes-nelkul--uvegezett-serult-keretbe~II1401192
1401192
11029
319
26000
Engravings
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: cca 1830 Festmény után készült metszet, papíron, jelzés nélkül, üvegezett sérült keretben, 42×53 cm
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: