Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1377310
10395
319
Jelzés nélkül: Asztali csendélet. Olaj, vászon, fa keretben, 29x39 cm 1726544
10396
319
Jelzés nélkül: Idős akt, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm 1726548
10397
319
Jelzés nélkül: Szoknyában ülve, vegyes technika, papír, felcsavarva, 86×61 cm 1676362
10398
319
Jelzés nélkül: Kompozíció. Olaj, farost, 46×50 cm 1764558
10399
319
Jelzés nélkül: Patakpart. Akvarell, papír, 21×32 cm 1761708
10400
319
Jelzés nélkül: Utcarészlet. Olaj, farost, műanyag keretben, 7,5x11 cm 1296900
10401
319
55000
Jelzés nélkül: Koronás Istenanya. Olaj, fémlemez, keretben, 32×25 cm 1296911
10403
319
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 32×26 cm 1223593
10404
319
Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm 1725282
10406
319
Jelzés nélkül: Kompozíció. Akrill, papír, 36×25 cm 1717144
10407
319
Jelzés nélkül: Tolószékben, akril, papír, kartonra ragasztva, 36×27,5 cm 1760273
10408
319
4400
4 db szocreál fametszet, közte Marostordai Anna is, fametszet, papír, részben jelzett, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft