Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1098203
10346
319
Verebényi Tibor: Téli patak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38x60 cm 1400097
10347
319
15000
Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm 1726536
10348
319
Vincze Győző (1925-2001): Dubrovnik, tus, papír, jelzett, 41,5×58,5 cm 1759819
10349
319
Vincze Lajos (1914-2002): Terefere.Tus-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×12 cm 1152066
10350
319
30000
Walter Gábor(1963-): Atomháború. Olaj, vászon, fa keretben, jelzett, 30x22 cm 1535867
10351
319
Weisz Zsuzsa (1925-): Kidőlt fa. Rézkarc, papír, jelzett, 20×29 cm 1761041
10352
319
Würtz Ádám (1927-1994): Házak, rézkarc, papír, jelzett, 8×12 cm 1761057
10353
319
Würtz Ádám (1927-1994): Asztaltársaság, fametszet, papír, jelzett, 17×13 cm 1761074
10354
319
Würtz Ádám (1927-1994): Kompozíció, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 35×41 cm 1335766
10355
319
1995 Zádor István (1882-1963): Jeruzsálem. Nyomat, selyem, üvegezett, hátul német leírással, 16×24 cm 1335576
10356
319
Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett 1689419
10357
319
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft