Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649674
10524
319
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Erotikus Ex Libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×9,5 cm 1649780
10525
319
Ex libris - small-graphics
Szabó jelzéssel: Lustig István könyvtárából. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6x6,5 cm 1760122
10526
319
Ex libris - small-graphics
Friedrich Teubel (1884-1965): Ex libris Ans van der Kuylen, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 7×5,5 cm 1758990
10527
319
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): BUÉK 1936, színes fametszet, jelzett a dúcon, papír, 9×7,5 cm 1437357
10528
319
Ex libris - small-graphics
Peter Wolbrandt (? - ?): Gute Fahrt zur Insel des Glücks 1939. Újévi Ex Libris. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm 1623076
10529
319
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc 1970. Rézkarc, papír, jelzett, 7x7 cm 1649695
10530
319
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: A királylány és a manó. Linó, papír, 11,5x7,5 cm 1649691
10531
319
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm 1742771
10532
319
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: In memoriam Galambosné Perjés Ilona. Rézkarc, papír, 8×8 cm 1746953
10533
319
22000
Ex libris - small-graphics
30 db kisgrafika és ex libris tétel: Mészáros Anna, Beron Katalin, Nagy Zsuzsanna, varga Csaba stb, főleg rézkarcok, jelzettek, 8×12-17×22 cm 1702765
10534
319
22000
Ex libris - small-graphics
cca 1930-1970 Vegyes ex libris tétel, kb. 240 db. Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. 1738601
10535
319
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris és kisgrafika, köztük erotikus, egy kivételével jelzettek, 13x10,5 és 25x17,5 cm közti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft