Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1649662
10512
319
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Kellemes karácsonyt. Linó, papír, jelzett a linón, 10×14 cm 1731096
10513
319
Ex libris - small-graphics
Raszler Károly (1925-2005): Virágszálak. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm 1759977
10514
319
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): In memoriam Déry Bözsi 1937. ápr. 4., rézkarc, papír, jelzett, 17,5×11,5 cm 1760096
10515
319
Ex libris - small-graphics
Willem Jacob Rozendaal (1899-1971): Eugene en Willy Strens 1943, színes fametszet, papír, jelzett, 16×12 cm 1760171
10516
319
Ex libris - small-graphics
Schimek, Herbert Anton (1905-1982): Ex libris Wim van der Kuylen, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 7,5×6,5 cm 1760053
10517
319
Ex libris - small-graphics
Schitek jelzéssel: Ex libris Van der Kuylen, klisé, papír, jelzett a klisén, 5×7,5 cm 1649717
10518
319
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Erotikus art deco exlibris Vigné Kincs Klára. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1649741
10519
319
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus, jogi témájú ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1746239
10520
319
Ex libris - small-graphics
Hiibus Kotliarevskij Setnev (?-?): 5 db ex libris, fametszet, papír, jelzett (3db), 3×4-5×7 cm 1760058
10521
319
Ex libris - small-graphics
Soder jelzéssel: Ex libris Tilda Roesch, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11,5×8 cm 1742756
10522
319
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) : A Soproni Liszt Ferenc Múzeum 50. különkiállításának emlékére 1947-1955. Fametszet, papír, jelzett, 12×11 cm 1622957
10523
319
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): BUÉK ex libris . Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft