4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Dr. Radó Polikárp: A kereszténység szent könyvei I-II. I. kötet: Ószövetség. II. kötet: Újszövetség. Szent István Könyvek 59-60., 64-65. Bp.,1928-1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az egyik gerinc alsó sarka sérült, javított.