Könyvek: Vallás

Tételek száma: 87

15987.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Prof. Franz Spirago: Példatár főleg hitszónokok és hitoktatók számára. Fordította: Bezerédj László. Bp.,1927, Szent István-Társulat, 868+IV p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal, ceruzás aláhúzásokkal, az egyik lap foltos (I./II.)
15988.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15989.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15990.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15991.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dr. Good Pál: Erkölcs és Erő. Fordította: Dr. Hupka Ödön. Bevezetővel ellátta és az orvosi részt Dr. Basch Imre. Bp.,1913, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. A fordító, Dr. Hupka Ödön (1885-1915) által dedikált. Később életét vesztette az első világháborúban.
15992.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15993.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
15994.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15995.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15996.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15997.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15998.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft