Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 280

Komárom megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Balaton-felvidék nép építészete. (A Balatonfüreden, 1997. május 21-23.-án megrendezett konferencia anyaga.) Szerk.: Cseri Miklós-S. Lackovits Emőke. Szentendre-Veszprém, 1997, Szentendrei Szabadtéro Néprajzi Múzeum-Veszprémi Laczkó Dezső Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15206.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Széchényi pesti tervei. Magyar Levelestár. Válogatta a szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Bácskai Vera, Nagy Lajos. Fordította: Bába Iván, Vásárhelyi Judit, Ziegler Géza. Bp.,1985, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15207.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Bp.-Miskolc,1996, Belvárosi Kulturális Menedzser Iroda-Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15208.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15209.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15211.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15212.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15213.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Teke századai. Szerk.: Dr. Koszta Sándor. Teke-Kecel, 2007, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15214.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Erdők és utak ölelésében. Őriszentpéter monográfiája. 996-1996. Szerk.: Dr. Horváth Sándor. Őriszentpéter, 1998, Őriszentpéter Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15215.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft