Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 280

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Esztergom vármegye. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott, hullámos elülső kötéstáblával, kissé hullámos lapokkal, dohos.
15144.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ráday Mihály: Új városvédőbeszédek. Bp., 2001. Tarsoly kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
15145.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15146.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15147.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. I. kötet: Ókor és középkor. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a félvászon-kötés kopott, az elülső kötéstábla egyik sarka kissé sérült, a papírborító szakadt, hiányos.
15148.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15149.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Blazovich László (szerk.): Tanulmányok Csongrád megye történetéből. XVI. Szeged, 1990, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötésben
15150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Toborzás az osztrák gyógy- és fürdőhelyekre. Szerk.: Reszler Géza. Salzburg, (1933), R. Kiesel Verlag. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, magyar nyelven.
15151.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2.. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, két kihajtható térképpel.
15152.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szakoly. Képes helytörténet, gazdasági, társadalmi változások. Szakoly, 2002, Szakoly Község Önkormányzat. Kiadói papírkötés. Győri András, a szerkesztő bizottság egyik tagjának dedikációjával Tatár Attila tűzoltó vezérőrnagynak, BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatáság főigazgató helyettesének.
15153.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rúzsa története és népélete. Szerk.: Marjuncz László. Szeged,2001, Juhász Nyomda Kft., 429 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15154.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hans Coudenhove: My African neighbors. Man, bird, and beast in Nyasaland. Boston, 1925, Little, Brown, and Company. Angol nyelven, kaidói egészvászon kötésben, kissé kopott hátsó borítóval. / In English, linen binding, slightly worn back cover.
15155.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft