2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Gyenes István: Élet a föld alatt. (Magyar Golgota.) Bp.,(1945),Gábor Áron, (Légrády-ny.), 96 p.Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel.