Könyvek: Történelem

Tételek száma: 167

Ferenczy L. Tamás: A felfedező ásó nyomán. Bp.,én., Dante. Fekete-fehér képtáblákkal és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15406.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
15407.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Székely András: A szerelem krónikája avagy az erotika kultúrtörténete. Bp., 1988, Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15408.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15409.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szekfű Gyula: Történelempolitikai tanulmányok. Bp., 1924, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15410.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15411.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kapronczay Károly: Lengyel menekültek Magyarországon 1939-1945. Bp., 2009, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Papp József: Hagyományok és tárgyi emlékek az Eötvös Loránd Tudományegyetemen. Bp., 1982, ELTE. Kiadói papírkötés, megjelent 1200 példányban, benne az alapító okirat facsimile kiadásával, jó állapotban.
15413.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szalóczy Pál: A leírt szöveg felolvasandó. Mikrofontörténetek a Magyar Rádió hőskorából. Bp., 2005, Magyar Rádió. Kiadói kartonált kötés, CD-melléklettel, Többek között Horthy Miklós kormányzó, Gömbös Gyula miniszterelnök és Pluhár Sándor sportriporter hangjával, jó állapotban.
15414.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Juhász Nagy Sándor: A magyar októberi forradalom története (1918. okt. 31. - 1919. márc. 21.). Bp., 1945, Cserépfalvi, 540 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Király Béla: Honvédségből néphadsereg. Személyes visszaemlékezések (1944-1956.) Bp.,1988, Áramlat. Kiadói papírkötés. Az 1986-os első kiadás hazai, szamizdat kiadása.
15416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15417.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft