Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 461

16158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kormos István: Luca széke. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1974, Móra. Kiadói kartonált leporello-kötés.
16159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db:   Miroslav Válek: Az elvarázsolt erdő. Rajzolta: Miroslav Cipár. Fordította: Tordon Ákos, Tótfalusi István, Kovács Viktor. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.  Szofia Zarabuka: Szavaz az erdő. Fordította: Papp Árpád. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Varga Katalin: Gőgös gúnár Gedeon. K. Lukáts Kató rajzaival. Bp.,1982,Móra. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, a hátsó borító foltos.   Tardos Anna-Kálló Éva-Kovács Péter: A baba első lexikonja. I. Zsófi és Peti otthon. Kovács Péter rajzolta. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Marék Veronika: Tegnap, ma, holnap. Bp.,1976, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
16161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zelk Zoltán: Tollászkodik a tavasz. Kass János rajzaival. Bp.,1976, Móra.Kiadói kartonált papírkötés. Első kiadás.
16162.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bodó Béla: Brumi újabb kalandjai. Szávay Edit rajzaival. Bp.,1974, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
16163.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tarbay Ede-Tomaska Irén: Séta az állatkertben. Bp.,1963, Móra. 2. kiadás. Kiadói kartonált leporello-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón sérüléssel.
16164.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mócsi Lilli: Ciróka, ciróka. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp.,1973, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, kis sérüléssel a borítón, és az egyik táblán, kopott borítóval, a kötése javított.
16165.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Teresa Rodríguez: Állatmesék. A róka és a holló és más történetek. Illusztrálta: Carlos Busquets. Fordította: Nagy Zsuzsanna. Pécs,2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
16166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival. Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16167.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16168.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Beney Zsuzsa: Cérnahangra. Reich Károly rajzaival. Bp.,1977, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16169.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft