Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 461

Jean Effel: Ádám és Éva szerelme. 1-2. köt. Fordította: Kolozsvári Grandpierre Emil. Bratislava, 1968, Epocha. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója foltos.
16218.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gyimesi László 2 könyve:  Kérdezd meg Bulendát! (Sörkeksz a Vakegérből.) Még egy kört, Bulenda! (Sörkeksz a Vakegérből II.) Bp.,2002-2004, KKDSZ. Kiadói papírkötés.   A Kérdezd meg Bulendát! c. könyv a szerző, Gyimesi László (1948-) által dedikált.
16219.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp.,1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.   A szerző, Gárdonyi Lajos (1896-1945) által dedikált. A színész, komikus politikai okok miatt 1940-től csak az Országos Magyar Izraelita Közművelődési Egyesület (OMIKE) előadásain léphetett fel. Később behívták munkaszolgálatra, a szerbiai Borba vitték, ott élte a halál.
16220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, a réz kapocs nem záródik.
16221.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Őszikék. Összeállította: Borbíró Zsóka. Bp.,2000, Novella. Kiadói aranyozott velúr-kötés.
16222.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16223.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16224.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Turul Szépmíves költők és elbeszélők. Turul Szépmíves Könyvek 1. kötet. A borító rajza Haranghy Jenő (1894-1951.) munkája. Bp.,[1941], Turul Szövetség Szépmíves Bajtársi Egyesülete. Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással.
16225.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szili Leontin: Szerelmes muzsikusok. Bp.,é.n.,Fővárosi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt elülső szenylappal.  A szerző, Szili Leontin (1901-1987) által dedikált, dátumozva (1944., könyvnap.)
16226.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16228.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft